gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Семінари та тренінги

 

Семінари та тренінги в рамках програми підтримки розвитку малого та середнього підприємництва

Інші семінари та тренінги

Мотиваційний семінар «Твій бізнес» від бухгалтерської компанії «Солвенсі»

27.03.2018 о 19-00 в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці, м. Запоріжжя (пр. Соборний, 142) відбудеться семінар «Твій бізнес» від бухгалтерської компанії «Солвенсі». В ході семінару будуть розглянуті наступні питання:
1. Форми бізнесу. Що обрати: приватний підприємець чи підприємство – порівняльна характеристика.
2. Оподаткування підприємств та фізичних осіб. Системи оподаткування України. Вибір системи оподаткування залежно від специфіки бізнесу.
3. Організація власної справи. Підготовча робота.
4. Реєстрація бізнесу. Початок господарської діяльності.
5. Назва бренду (компанії). Торговельна марка. Брендинг, чи варто зациклюватися? Цільова аудиторія та взаємодія з нею. Який клієнт кращий? Початкова рекламна кампанія. Рекламні майданчики.
Реєстрація на семінар за посиланням: https://goo.gl/forms/ncg7eIUrr4xXroJs1


19.02.2018 у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбудеться практикум: «Інспектування юридичних і фізичних осіб. Нововведення, зміни — 2018 »
В програмі:
1. Інспектування із застосуванням аудіо та відео-спостережень. Скасування Порядку проведення перевірок юридичних та фізичних осіб посадовими особами Державної інспекцією праці з питань трудового законодавства.
2. Вивчення інспектором внутрішніх документів підприємства з проведення атестації робочих місць певних категорій працівників, з урахуванням змін, внесених до Списку № 1 і № 2 виробництв, робіт, професій і показників, зайнятість працівників в яких дає право працівникам вийти на пенсію на пільгових умовах, що вступили в силу з 01.01.2018г.
3. Ведення кадрового обліку і діловодства без порушень трудового законодавства та загальнообов’язкового державного страхування.
4. Відповідальність роботодавця за порушення трудового законодавства, загальнообов’язкового державного страхування, а також законодавства з охорони праці, з урахуванням останніх змін, внесених до КЗпП України та до Кодексу адміністративних правопорушень України. Строки застосування штрафних санкцій, суми.
5. Відповіді на питання слухачів.
Місце проведення — ЗТПП, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4, к.223, з 10.00 до 16.00.
Реєстрація учасників за тел. (061) 701-72-64, 213-65-01, 091-342-66-05, personal2@cci.zp.ua

07.02.2018 Консалтингова компанія «ВЕЛНІ» проводить семінар «Річна звітність-2017 податкові та бухгалтерські перспективи.»
Адреса проведення:м.Запоріжжя, вул. Троїцька, 23, готель «Театральний»
Більш детально за посиланням.