gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Національний конкурс IT-проектів

Формат конкурсу – Open Data Challenge, міжнародний формат для проектів на основі відкритих даних, створений Open Data Institute (Лондон)- провідною міжнародною інституцією, що займається пропагуванням відкритих даних у світі.
Проект вперше масштабно стартував в Україні в 2017 році, зібравши понад 170 заявок з усієї України, з яких було відібрано 10 фіналістів, та після інкубаційної програми – обрано 3 переможця, які розділили призовий фонд 1,5 млн грн.
Open Data Challenge створений в рамках проекту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах
за підтримки Державне агентство з питань електронного урядування України та у партнерстві з Фонд Східна Європа та 1991 Open Data Incubator.

Конкурс покликаний залучити розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства. Призовий фонд конкурсу складає 2,5 млн грн.
В рамках Open Data Challenge шукають інноваційні проекти, що матимуть суспільне значення та бізнес- потенціал.
13 лютого 2018 відбудеться запуск другого циклу Open Data Challenge де організатори повідомлять про формат, умови конкурсу та вимоги до проектів, а також ознайомлять з переможцями минулого циклу конкурсу, які поділяться безцінними інсайтами.

Реєстрація за посиланням