gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Запорізьким випускникам курсів професійної перекваліфікації учасників АТО вручили дипломи

25 вересня відбулось урочисте вручення дипломів першим 20 учасникам АТО, які пройшли навчання в рамках проекту «Створення умов для професійної перекваліфікації учасників АТО в м. Запоріжжі».
Проект «Створення умов для професійної перекваліфікації учасників АТО в місті Запоріжжя» створений за ініціативи ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя» при підтримці міської влади та проекту «Партнерство для розвитку міст» («ПРОМІС», Канада). Мета — сприяння інтеграції учасників АТО до суспільного життя, їх працевлаштування, поліпшення взаємодії і координації місцевих органів влади та членів громад, неурядових організацій, малих та середніх підприємств з цих питань, створення єдиної концепції, що стане допоміжним інструментом у цьому напрямку як у м. Запоріжжі, так і інших містах.

Як зазначив директор департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради Володимир Жуков, проект професійної перепідготовки ветеранів АТО став переможцем конкурсу Фонду сприяння розвитку малих і середніх підприємств від проекту «Партнерства для розвитку міст» (ПРОМІС).

— На сьогодні соціальна ініціатива вдало реалізована та має конкретні результати. 20 слухачів з числа учасників АТО пройшли перепідготовку та отримали свідоцтва. Сподіваюсь, що знання, які вони отримали під час навчання, стануть в нагоді у їх подальший професійній діяльності, – зазначив Володимир Жуков.

Проект передбачає два етапи. Тривалість кожного етапу – 3 місяці, протягом яких 40 осіб — колишніх учасників АТО (по 20 на кожному етапі) — проходять навчання та отримують кваліфікацію газоелектрозварювальників. Навчання проходить на базі ДП «Запорізький навчально-курсовий комбінат». Перші слухачі вже завершили курс та отримали свідоцтва. Набрані вже наступні 20 учасників. Навчання другої групи закінчиться в середині грудня поточного року.